Monday, May 23, 2016

TÜRKİYE'NİN İLK EN GENİŞ KAPSAMLI TEMEL DEKORATİF BOYAMA KİTABI

TÜRKİYE'NİN İLK EN GENİŞ KAPSAMLI TEMEL DEKORATİF BOYAMA KİTABI
Merhaba Arkadaşlar..
Hayatımdaki en önemli günlerden biri bugün..
2010 yılından beri üzerinde çalıştığım, ara ara pes edip bıraktığım, sonra hayatımda iz bırakanların ısrarları ile tekrar geri dönüp bilgilerimi iyice pekiştirdiğim, zamansızlıktan usanıp yine bıraktığım, geçen kasım ayından beri bi gayret tekrar ele aldığım, meşhur!!! kitabım nihayet bitti...bitiyor...
Birincisi...
Ankara'da hayat da zor, sanat da....
Her şeyin ana kalbi İstanbul:((
Ünlü kanallardan, televizyon programı teklifleri oluyor... "Aaaa biz sizi İstanbul'da oturuyorsunuz sanıyorduk, Ankara'daysanız çok zor."
Değişik malzeme arıyorsunuz, hemen bir tasarım yapmak istiyorsunuz, bi öğreniyorsunuz her şey Tahtakale İstanbul'da...
Kitap mı çıkaracaksınız? Yüz yüze bir büyük yayıneviyle görüşme çok zor..Hepsi İstanbul'da..Görüşmeler hep telefonda..Standart bilgiler veriliyor..
İkincisi..
Türkiye'de başarılı olup da elinizden tutan olmazsa!!! kendi kendinize bir şeyler yapmak zor veya zaman alıcı ya da ben hiç öyle dört ayak üzerine düşemedim:)) Ne yaptıysam 15 senede tırnaklarımla kazıyarak yaptım.. Hala da aynı mücadele devam ediyor. Ne şanslıyım ki sizler taaa en başından beri farklı olduğumu fark ettiniz ve hep yanımda oldunuz..
Neyse..Tekrar kitaba dönersek..
Kitabı yazdım yazmasına da...Nasıl sizlere ulaştıracağım?Normal olarak aklınıza ilk ne gelir? Bir yayınevi ile anlaşmak değil mi? Yayınevleri traji komik...100 liraya satılacak kitap başına bazıları size 8 lira teklif ediyor, hatta çok çok büyükler 100 liraya karşı 2.5 lira!!!!!
O yüzden yayınevi dosyasını şimdilik kapadım.. Düşündüm taşındım, her zaman ki gibi, sizlerin yardımıyla bu işin de üstesinden geleceğimize inandım.
15 senelik birikimimi, 182 sayfalık bir kitaba sığdırmaya çalıştım...
Ansiklopedi gibi kalın kapak...
En kaliteli renkli kuşe baskı...
Şömiz denen ekstra kapak giydirme..
İpek Ayraç..
Bunlar matbaa özellikleri...

İçindekiler ise...
Dekoratif boyama ile ilgili aklınıza ne gelirse, Türkiye'de ne varsa, ne yapılıyorsa, ben 15 yıldır ne yaptıysam, yıllardır bana sorduğunuz sorular...Hepsi bu kitapta... En profesyonel bilgiden, en basit bilgiye kadar herşey..
"Patina" kelimesinin anlamı, "Mum Eskitme"nin tarihçesi, veya kullanmanız gereken bezin cinsi bile!!!!!
Dediğim gibi kitap bitti ama...Kitap bastırma maliyeti, dağıtım... Nasıl işin altından kalkacağız?
O zaman ortak karar aldık, dedik ki,
1) Kitabın ilk baskı adedini belirlemek ve sağlıklı bir baskı sayısı tahmininde bulunabilmek açısından (500'mü yeterli, 1000'mi yoksa 2000 adet mi bastırmalı?)
2) Alıcılar belli olunca, açılan yeni facebook sayfamızdan, sizden gelen istekler kitapta var mı diye bu isteklerinizi son bir ekleme, çıkarma zamanımın olabilmesi açısından
3) Bu değerli kitap eminim Türkiye'nin her yerindeki hobiseverlere kısa zamanda ulaşacak ve çok konuşulacak..O yüzden, kitap baskıya girmeden, bu işin ticaretini yapan üretici firmalara sponsorluk çağrısı yapmaya vakit kazanmak açısından...
26 TEMMUZ 2016'DA ELİNİZDE OLACAK ŞEKİLDE, YURTDIŞINDA ÇOKÇA KULLANILAN "PRE-ORDER" SİSTEMİNİ BAZ ALARAK, TÜRKİYE'NİN İLK TEMEL DEKORATİF BOYAMA KİTABINIwww.eceaymer.com dan SATIŞA SUNUYORUM
.
O halde, bugünden, zaman geçirmeden siz de ödeme yaparak kitap için rezervasyonunuzu yapın.
Ayrıca..
1) Kitapla ilgili her türlü detaylı bilgiye yeni kurulan web sayfamız, www.eceaymerkitap.com adresinden ulaşabilirsiniz.
2) Kitapla ilgili istek ve önerilerinizi yeni facebook sayfamız "Türkiye'nin İlk Temel Dekoratif Boyama Kitabı" ndan yazabilirsiniz.
3) Hem bu değerli kitabı, hem diğer dekoratif boyama ürün ihtiyaçlarınızıwww.eceaymer.com dan yapabilirsiniz.
Daha detaylı bilgilerle, az sonra görüşmek üzere....
No comments:

Post a Comment